Stanovy sdružení

Asociace tradičních cvičení pro zdraví a sebeobranu, o. s.

Preambule a stanovy

Asociace tradičních cvičení pro zdraví a sebeobranu, o. s. (dále Asociace), je dobrovolné nepolitické sdružení jedinců, kteří mají zájem aktivně rozvíjet zásady zdravého životního stylu, s cílem dosažení a udržení duševní a tělesné kondice a pevného zdraví prostřednictvím systému tělesných cvičení Taijiquan, a Wing chun. Sdružení je otevřeno všem aktivním jedincům bez ohledu na věk, zdravotní stav a profesi, kteří mají zájem pravidelným a dlouhodobým cvičením upevňovat své zdraví a posilovat svoji vitalitu.

Poslání sdružení

  1. Sdružovat jednotlivce, kteří mají zájem aktivně rozvíjet zásady zdravého životního stylu, s cílem udržení duševní a tělesné kondice a pevného zdraví prostřednictvím systému tělesných cvičení Taijiquan a Wing chun.
  2. Vychovávat instruktory systému tělesných cvičení s cílem rozšiřovat základnu aktivně cvičících jedinců.
  3. Organizovat osvětovou činnost na téma zdravý životní styl, systematická péče o zdraví, techniky zvládání stresu, a prevence chorob.
  4. Vytvořit a aplikovat systém stimulačních cvičení Taijiquan pro tělesně postižené, dlouhodobě nemocné a seniory.
  5. Vytvořit a aplikovat systém tělesných cvičení Taijiquan a Wing chun, pro vyvážený rozvoj dětí a mládeže.

Registrace provedena MV

dne: 27. 2. 2008
Více zde: www.taijiquan-beroun.cz/asociace

Děkujeme za Vaši přízeň a těšíme se na spolupráci.

Vedení instruktorského týmu

Profi Sebeobrana CZ®

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.