Rozvrh a nabídka služeb

Sebeobrana, krav maga, krav maga Praha, kravmaga, sebeobrana Praha, sebeobrana pro muže, sebeobrana pro ženy, sebeobrana pro dospělé, sebeobrana pro děti, sebeobrana bez zbraně, sebeobrana se zbraní, sebeobrana s baterkou, sebeobrana proti noži, sebeobrana s mečem, sebeobrana s tyčí, sebeobrana proti pistoli, tradiční cvičení Tchaj-ťi, tradiční cvičení Wing Chun, lekce pro veřejnost, lekce pro individuální klientelu, odborné semináře, školení pro firmy, team-buildingové akce je naše firma Profi Sebeobrana CZ® připravena zajistit dle Vašeho přání a Vašich požadavků dle našich interních firemních standardů a směrnic Self-Defence Federation (SDF)™ a odborně způsobilého výukového systému ISIS System®.

Sebeobrana

Profi Sebeobrana CZ® nabízí výuku a cvičební lekce našim klientům a studentům v rámci svých dvou výukových center v Praze a Berouně na níže uvedených adresách formou veřejných kurzů, individuálních kurzů či na míru připravených seminářů a školení také v rámci celé České a Slovenské republiky.

Rozvrh a časový plán cvičebních lekcí

sebeobrana pro dospělé

Výukové centrum PRAHA

Východní tribuna Strahovského stadionu
Vaníčkova 100/6
Praha 6 – Břevnov 169 00

sebeobrana pro muže

sebeobrana pro ženy

Výukové centrum BEROUN

Profesionální výukové centrum
Nad Stadionem 341/2
267 01 Králův Dvůr

sebeobrana pro děti

Prvotní lekci Vám doporučujeme smluvit předem telefonicky na mobilním telefonu +420 608 382 617 či na +420 607 919 927. V případě nejasností či dotazů nás neváhejte kontaktovat telefonicky či emailem.

Děkujeme za Vaši přízeň a těšíme se na spolupráci.

Vedení instruktorského týmu

Profi Sebeobrana CZ®

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.