Kontakt

Sebeobrana, krav maga, krav maga Praha, kravmaga, sebeobrana Praha, sebeobrana pro muže, sebeobrana pro ženy, sebeobrana pro dospělé, sebeobrana pro děti, sebeobrana bez zbraně, sebeobrana se zbraní, sebeobrana s baterkou, sebeobrana proti noži, sebeobrana s mečem, sebeobrana s tyčí, sebeobrana proti pistoli, tradiční cvičení Tchaj-ťi, tradiční cvičení Wing Chun, TRX system, lekce pro veřejnost, lekce pro individuální klientelu, odborné semináře, školení pro firmy, team-buildingové akce je naše firma Profi Sebeobrana CZ® připravena zajistit dle Vašeho přání a Vašich požadavků dle našich interních firemních standardů a směrnic Self-Defence Federation (SDF)™ a odborně způsobilého výukového systému ISIS System®.

lekce pro veřejnost

ISIS System® je díky své efektivnosti v současnosti skutečně realistickým sebeobranným systémem, založených na reálných bojových a životních situacích. Tento system je ochrannou známkou prováděného sebeobranného systému naší firmy skládajícího se z anglických slov: inteligent-selfdefence-integrate-system | inteligentní sebeobranný komplexní systém. ISIS System® je patentní certifikovaná norma přinášející co nejvyšší kvalitu výuky, výsledku a spokojenosti našich klientů.

Profi Sebeobrana CZ® nabízí výuku našim klientům a studentům v rámci svých dvou výukových center v Praze a Berouně na níže uvedených adresách formou veřejných kurzů, individuálních kurzů či na míru připravených seminářů a školení také v rámci celé České a Slovenské republiky.

Adresy výukových center

Výukové středisko Praha
Profi Sebeobrana CZ®

STUDIO FIGHTERS
Východní tribuna
Strahovského stadionu
Vaníčkova 100/6
Praha 6 – Břevnov 169 00
Česká republika

Lektorské zázemí firmy je zastoupeno odborně způsobilými osobami jenž jsou členy Self-Defence Federation (SDF)™ a lektory metodické koncepce ISIS System®.

Výukové středisko Beroun
Profi Sebeobrana CZ®

Nad Stadionem 341/2
267 01 Králův Dvůr
Česká republika

školení pro firmylekce pro individuální klientelu

Kontaktní informace

  • Sekretariát firmy: Jaroslava Něměčková
    Tel.: +420 608 382 617
  • Hlavní SDF instruktor: Josef Prošek
    Tel.: +420 607 919 927

Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Web: www.profi-sebeobrana.cz

IČ: 22681558
Sdružení: Asociace tradičních cvičení pro zdraví a sebeobranu, o.s.

Otevírací doba

8:00 HOD - 21:00 HOD

* Návštěvu doporučujeme po vstupní telefonní dohodě.

* Otevírací doba se řídí výukovým a cvičebním rozvrhem.

Kontakní formulář

Vyplňte prosím údaj.
Vyplňte prosím údaj.
Vyplňte prosím údaj.
Vyplňte prosím údaj.
Neplatný vstup
Neplatný vstup

Děkujeme za Vaši přízeň a těšíme se na spolupráci.

Vedení instruktorského týmu

Profi Sebeobrana CZ®

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.