Vybavení pro bojové sporty a sebeobranu

Boxerské rukavice, zpevňující bandáže, chrániče loktů, pytlové rukavice, MMA rukavice, chrániče předloktí, chrániče zubů, přilby, chrániče uší, chrániče kolen, chrániče holení, chrániče nártů, chrániče nohou, chrániče hrudi, chrániče těla, suspenzory, lapy, boxerské pytle, dřevěné panáky, kimona, cvičební obuv, tréninkové oblečení, tréninkové pomůcky, nože, meče, hole, tyče aj. vysoce kvalitní a cenově dostupné tréninkové a sportovní vybavení pro bojové sporty, sebeobranu, kruhové tréninky pro naše sdružení Profi Sebeobrana CZ® v rámci odborně způsobilého výukového systému ISIS System® výhradně dodává firmy HAYASHI CZ pod značnou FIGHTER®.

Boxerské rukavice

ISIS System® je díky své efektivnosti v současnosti skutečně realistickým sebeobranným systémem, založených na reálných bojových a životních situacích. Tento system je ochrannou známkou prováděného sebeobranného systému naší firmy skládajícího se z anglických slov: inteligent-selfdefence-integrate-system | inteligentní sebeobranný komplexní systém. ISIS System® je patentní certifikovaná norma přinášející co nejvyšší kvalitu výuky, výsledku a spokojenosti našich klientů a to i díky velice kvalitnímu a cenově dostupného vybavení značky FIGHTER®.

Firma HAYASHI CZ už spoustu let nabízí na českém, evropském i americkém trhu široký sortiment vybavení a potřeb pro bojové sporty, od boxerských rukavic, přes kimona, až po chrániče na zuby. Filozofie značky FIGHTER® je podpořena také vlastní zkušeností, tréninkem bojových sportů a sebeobrany a to přímo majitelů značky,  kteří se také sami cvičení věnují a proto je vybavení velmi pečlivě testováno. Vědí dobře, že vybrat vše tak, aby nikde nic nepřekáželo a ideálně sedělo není zcela snadné. Výuková metoda ISIS System® díky tomuto nadšení a záruce kvalitního vybavení značky FIGHTER® používá sportovní vybavení, ochranné pomůcky splňující ty nejnáročnější požadavky na kvalitu a komfort všech našich cvičenců a klientů.

zpevňující bandáže

FIGHTER® jako značka cenově dostupného a kvalitního vybavení a pomůcek, ochranných prvků pro cvičence a výuku lekcí sebeobrany, všech bojových a kontaktních sportů a také bojových disciplín nabízí celou řadu ochranných pomůcek, pro maximální bezpečnost a prevenci na tréninku i závodech či realitě. Ať už tedy potřebujeme při sportu, výuce, nácvikách ochránit jakoukoliv část těla, nabídka a portfolio kvalitní a cenově přijatelné značky a vybavení FIGHTER® nám nabízí široký sortiment chráničů holení, bandáží, suspenzorů a dalších ochranných pomůcek. Jsou vhodné pro všechny druhy bojových sportů a zajistí nám maximální bezpečí od hlavy a zubů, přes trup a horní končetiny, až po nohy a kotníky.

FIGHTER® jako značka cenově dostupného a kvalitního vybavení a pomůcek má svou vlastní filozofii, která se zakládá mimo jiné hlavně na tom, že nezáleží na tom, zda jste jen nadšencem bojových umění, či odhodlaným boxerem na plný úvazek – je velice důležité si uvědomit, že bez kvalitních tréninkových pomůcek a vybavení se zkrátka neobejdete. FIGHTER® jako značka cenově dostupného a kvalitního vybavení a pomůcek garantuje a zaručuje výrobu z kvalitních a odolných materiálů, které chrání Vás i Vašeho protivníka.

chrániče loktů

FIGHTER® jako značka cenově dostupného a kvalitního vybavení a tréninkových pomůcek a chráničů je v podstatě dceřinou značkou firmy HAYASHI CZ, jejíž původní myšlenkou bylo vyrábět pro český trh jen několik málo klíčových výrobků, které by byly dostupné všem zákazníkům, a přesto byly velice kvalitní. Tato filozofie se osvědčila a poptávka pro tuto značku od samotného vzniku převyšuje nabídku a počet výrobků narostl na úctyhodných asi dvě stovky různých produktů. Samotná nabídka s logem FIGHTER® zahrnuje veškeré možné chrániče, boxerské rukavice, boxerské pytle, oblečení pro trénink, kimona a také boxerské ringy.

FIGHTER® jako značka cenově dostupného a kvalitního vybavení a tréninkových pomůcek a chráničů své zboží vyrábí v zahraničí, ale také velkou měrou i v České republice. Tyto výrobky jsou v porovnání s výrobky jiných známějších značek stejné a možná někdy i kvalitnější, přesto však jsou významně levnější, a tudíž dostupnější začínajícím studentům i dětem. Mnoho výrobků FIGHTER® si však díky své kvalitě našlo své místo také u profesionálů a výkonnostních sportovců.

pytlové rukavice

FIGHTER® jako značka cenově dostupného a kvalitního vybavení a tréninkových pomůcek a chráničů je chráněna ochranou značkou jak slovní tak i jeho loga. Ambice značky FIGHTER® jsou vyrábět co největší měrou výrobky v České republice. Nejen že tím podpoříme domácí trh, ale kvalita výrobků bude stále lepší.

FIGHTER® jako značka cenově dostupného a kvalitního vybavení a tréninkových pomůcek a chráničů také v současnosti vyrábí hodně výrobků speciálně na zakázku. Od to Boxerských ringů, MMA klecí až po vybavení či oblečení s logem klubu. Všechny výrobky splňují evropskou normu a ochranné pomůcky jsou řádně schváleny certifikačním úřadem. Je jim proto přidělena známka CE.

chrániče zubůFIGHTER® jako značka cenově dostupného a kvalitního vybavení a tréninkových pomůcek a chráničů díky certifikaci a označení CE dokládá, že výrobek byl posouzen před uvedením na trh Evropského hospodářského prostoru a splňuje legislativní požadavky EU – tzn. že výrobce ověřil/nechal ověřit oznámeným subjektem, že výrobek splňuje všechny příslušné základní požadavky (např. bezpečnost, ochranu zdraví, ochranu životního prostředí) z příslušné směrnice. Nejčastějším typem technické specifikace, tj. dokumentu, na základě kterého může být posouzení provedeno, je evropská harmonizovaná norma. Toto zaručuje, že například chrániče holení mají tu správnou ochranu a výrobek je vyroben z nezávadného materiálu. Toto je pro naši firmu a sdružení Profi Sebeobrana CZ® a pro dodržení odborně způsobilého výukového systému ISIS System® zcela zásadní a klíčové.

Děkujeme za Vaši přízeň a těšíme se na spolupráci.

Vedení instruktorského týmu

Profi Sebeobrana CZ®

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.